Jestem coachem akredytowanym na poziomie Associated Certified Coach (ACC ICF), mediatorem, trenerem oraz menadżerem z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzę coaching personalny oraz executive coaching, mediacje w różnych obszarach życia (sądowe i pozasądowe) oraz szkolenia z kompetencji miękkich.

 

 

Ukończyłam m. in. Akademię Akredytowany Coach, kurs Aware Coach, Point Of You – Creative Tools for Trainning & Development – szkolenia akredytowane przez ICF. Wiedzę mediacyjną zdobyłam w trakcie studiów podyplomowych w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach, kierunek „Negocjacje i mediacje”. Jestem członkiem Polskiego Centrum Mediacji.

Umysł ścisły zafascynowany psychologią oraz każdą inną dziedziną zajmującą się człowiekiem, jego wnętrzem i relacjami z otoczeniem.

Na bieżąco poszerzam swoją wiedzę i umiejętności w zakresie coachingu indywidualnego, zespołowego oraz grupowego. W swojej pracy wykorzystuję metodologię pracy z obrazem. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy menadżera i mentora. Od kilkunastu lat pracuję jako trener z zakresu komunikacji, autoprezentacji, informatyki, wdrożeń oprogramowania oraz systemu zarządzania jakością.

 

W pracy coacha kieruję się Kodeksem Etycznym ICF oraz standardami jakie wyznacza.

W pracy mediatora moim drogowskazem są Kodeks Etyki Mediatora oraz Standardy mediacji PCM.

 

Copyrights 2017 - 2018. Made by Zuzanna Lempa & Anna Lempa