Cena -600 zł

harmonizacja portretu

Cena - 400 zł

Zadzwoń
i umów się na konsultację

portret numerologiczny

KONTAKT

Od tysiącleci ludzie opisują otaczający ich świat liczbami. Matematyka i fizyka, używając liczb, opisuje wszystko to co nas otacza. Pitagorejczycy mawiali, że świat jest liczbą.

Numerologia to system, który wykorzystując symbolikę cyfr odzwierciedla świat energii, który kształtuje nas i nasze życie.

Po co oglądać siebie i innych przez
pryzmat cyfr?

Po to, żeby zobaczyć jaką drogę wybraliśmy sobie na to życie i jakie mamy zasoby, żeby ją przejść. W portrecie numerologicznym zobaczymy więcej o sobie niż zauważamy na co dzień, znajdziemy przyczyny swoich problemów i trudności życiowych,
a decydując się na harmonizację portretu numerologicznego pomożemy sobie w przejściu do pełniejszego i szczęśliwszego etapu życia.

Jestem uczennicą Darii Jadwigi Czarneckiej. Pracuję metodą Gladys Lobos.

Zapraszam na konsultacje indywidualne. 

„Numerologia pozwala nam spokojnie i łatwo płynąć z prądem, zamiast z nim walczyć. Dzięki temu stajemy się kapitanem, który umiejętnie i pewną ręką prowadzi swój statek do wybranego portu."

Gladys Lobos „Język liczb”

„Choć życie jest takie, jakim je czynimy, liczby są przewodniczkami pozwalającymi poznać pozytywny
i negatywny potencjał, który wnoszą
w chwili naszych narodzin. Numerologia uczy przede wszystkim, jak ich używać, by wywoływać pozytywne zmiany w naszej osobowości, życiu codziennym i przeznaczeniu.”

Gladys Lobos „Język liczb”

Numerologia

Anna Lempa
Pracowania Rozwoju Poszukiwania

poczta@annalempa.pl

Strona stworzona w kreatorze WebWave.