JA

Zapraszam do Pracowni Rozwoju POSZUKIWANIA do Siemianowic Śląskich, a jeśli z jakiś powodów nie możesz do mnie dojechać, to możemy pracować online. Energia nie zna ograniczeń czasu
i przestrzeni. Niezależnie od tego, czy spotkamy się osobiście czy online będzie to równie skuteczne.

 

Zaczniemy od tego, że bardzo uważnie Cię wysłucham i wspólnie ustalimy czego potrzebujesz, o jakich zmianach myślisz, jakie zmiany chcesz poczuć i zobaczyć w swoim życiu. To z jakich narzędzi skorzystamy zależy wyłącznie od twoich potrzeb, od chwili i miejsca
w którym jesteś, od drogi, na którą zdecydujesz się wejść.

Będę Ci towarzyszyć w podróży ku nowej rzeczywistości.

 

P.S. A exel? Nadal jesteśmy za pan brat. Pomaga mi organizować pracę
i panować nad finansami, bo w Pracowni Rozwoju POSZUKIWANIA działam zgodnie z zasadą „łącz, nie dziel”.

 

Jestem coachem akredytowanym na poziomie PCC ICF, a jeśli Twoja sprawa wymaga pracy terapeutycznej wtedy do działania zapraszam TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach). Jestem fototerapeutką więc bardzo chętnie i z dużą skutecznością pracuję ze zdjęciami, obrazami i metaforą.

Jestem autorką kart rozwojowych POSZUKIWANIA oraz zeszytu ćwiczeń „Czas z sobą”, skutecznych narzędzi wspierających moich klientów również podczas pracy samodzielnej.

Jestem terapeutą Reiki i gdy organizm wymaga wsparcia energetycznego, kiedy zabraknie mu sił na drodze do celu, kiedy do działania potrzebuje więcej energii, wtedy polecam tą formę wsparcia.

Jestem też numerologiem, więc mogę zrobić Twój portret numerologiczny i w razie potrzeby go zharmonizować.

W pracy wykorzystuję karty Tarota.

Anna Lempa
Pracowania Rozwoju Poszukiwania

ul. Niepodległości 2, Siemianowice Śląskie

poczta@annalempa.pl

Strona stworzona w kreatorze WebWave.