JA

Zapraszam do Pracowni Rozwoju POSZUKIWANIA do Siemianowic Śląskich, a jeśli z jakiś powodów nie możesz do mnie dojechać, to możemy pracować online. Energia nie zna ograniczeń czasu i przestrzeni. Niezależnie od tego, czy spotkamy się osobiście czy online będzie to równie skuteczne.

 

Zaczniemy od tego, że bardzo uważnie Cię wysłucham i wspólnie ustalimy czego potrzebujesz, o jakich zmianach myślisz, jakie zmiany chcesz poczuć i zobaczyć w swoim życiu. To z jakich narzędzi skorzystamy zależy wyłącznie od twoich potrzeb, od chwili i miejsca
w którym jesteś, od drogi, na którą zdecydujesz się wejść.

Będę Ci towarzyszyć w podróży ku nowej rzeczywistości.

 

P.S. A exel? Nadal jesteśmy za pan brat. Pomaga mi organizować pracę
i panować nad finansami, bo w Pracowni Rozwoju POSZUKIWANIA działam zgodnie z zasadą „łącz, nie dziel”.

 

Jestem coachem akredytowanym na poziomie PCC ICF, a jeśli Twoja sprawa wymaga pracy terapeutycznej wtedy do działania zapraszam TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach). Jestem fototerapeutką więc bardzo chętnie i z dużą skutecznością pracuję ze zdjęciami, obrazami i metaforą.

Jestem autorką kart rozwojowych POSZUKIWANIA oraz zeszytu ćwiczeń „Czas z sobą”, skutecznych narzędzi wspierających moich klientów również podczas pracy samodzielnej.

Jestem terapeutą Reiki i gdy organizm wymaga wsparcia energetycznego, kiedy zabraknie mu sił na drodze do celu, kiedy do działania potrzebuje więcej energii, wtedy polecam tą formę wsparcia.

Anna Lempa
Pracowania Rozwoju Poszukiwania

poczta@annalempa.pl

Strona stworzona w kreatorze WebWave.